784-345-625 hip@hip.krakow.pl

Aplikacje Android na zmówienie

Projektujemy i wykonujemy aplikacje mobilne w systemie  Android

Aplikacje Mobilne

User Experience

Projektowanie

Programowanie

Aplikacje Android

 

Tak, to jest to co obecnie przyciąga uwagę.  Firmowa strona www to nie wszystko. Dlaczego Klient miałby pamiętać  adres strony Twojej firmy? 

Czy nie będzie łatwiej pobrać aplikację na telefon i w razie potrzeby otworzyć – aby sprawdzić albo pobrać konieczne informacje?

Aplikacja mobilna to kolejne narzędzie marketingowe. Może pomóc w znaczący sposób w kontaktach z potencjalnymi Klientami i innymi osobami zainteresowanymi Twoją ofertą.

 

Prowadzisz firmę & Posiadasz stronę www

Teraz chcesz zaprezentować swoim Klientom ofertę w formie aplikacji Android – tak aby mogli mieć wszystkie ważne informacje w jednym miejscu. Aplikacja Android w Google Play to rozwiązanie na ten czas dla Twojej firmy!

Strategia & Mapa drogowa

Posiadasz responsywną stronę internetową. Jeżeli strona jest w systemie WordPress pomagamy nanieść kosmetyczne poprawki. Na bazie tej strony budujemy apliakcję w systemie Android na telefony komórkowe, tablety lub inne urządzenia.

Projekt graficzny & UX Design

Aplikacja jest przygotowana na bazie działającej strony www. Treści są pobierane z pomocą połączenia internetowego. Wygląd i działanie aplikacji odzwierciedla działanie i wygląd strony www.

Development

Aplikacja jest wykonywana w kontakcie z Klientem w ciągu kilku dni –  we wcześniej uzgodnionym terminie tak aby wszytkie poprawki były nanoszone na bieżąco.

Publikacja & Monitorowanie

Gotowa aplikacja jest przekazywna Klientowi w formie pliku APK. Na życzenie Klienta – za dodatkową odpłatnością publikujemy aplikację.

Tworzymy dla biznesu i osób prywatnych w branżach:

Ochrona zdrowia

Food & Drink

ECommerce 

Turystyka 

Eventy

Sports & Fitness 

Nieruchomości

Blogi

Finanse

Edukacja

Dom & Ogród

Zwierzęta

Hobby

Usługi

Produkcja

Przykładowe Aplikacje

Tap to Play – kliknij na telefonie i poczekaj 🙂

Drzwialnia.pl

Usługi

Jesteśmy polską firmą. Oferujemy najwyższej jakości usługi montażu drzwi i okien. Drzwialnię stworzyliśmy, aby oferować naszym Klientom usługi i produkty na najwyższym poziomie i w jak najlepszej cenie. Posiadając szeroką ofertę odciążamy naszych klientów od konieczności przeszukiwania tysięcy ofert. Udzielając fachowych porad przy wyborze drzwi oraz okien służymy pomocą osobom pobieżnie zorientowanym w tematyce wymiany stolarki otworowej. Zapewniamy pomoc w doborze marki, modelu, kolorystyki, a także faktury i tekstury produktu. Dlatego też nasza oferta jest tak doceniana.

Katarzyna Szatkowska – Drzwialnia.pl

1+ Downloads

pobierz z Google Play

Hospicjum Domowe

Ochrona zdrowia

Działamy 14-ty rok, w ciągłej opiece mamy ponad 40 chorych, którym posługuje ponad 30 wolontariuszy, zespół medyczny (lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholodzy) oraz opiekun duchowy.

Wszelka pomoc dla chorych i ich rodzin jest całkowicie bezpłatna!

Hospicjum Maryi Królowej Apostołów

100+ Downloads

Co oferujemy?

W krótkim czasie, za kwotę 499 złotych netto wykonamy aplikację na Androida na bazie Twojej, działającej strony www i opublikujemy – tak aby każdy mógł ją pobrać na swój telefon. Jeżeli to konieczne, w miarę możliwości  dokonamy korekt na Twojej stronie www lub wykonamy nową, responsywną stronę za dodatkową opłatą.

Mobile App Development

Aplikacje na urządzenia Android programujemy w języku Java lub Kotlin

Roadmap & Strategy

Posiadasz responsywną stronę www.  Na bazie tej strony budujemy apliakcję w systemie Android na telefony komórkowe, tablety i inne urządzenia.

Backend & API Development

Strona jest przygotowana z urzyciem Android Studio z zastosowaniem najnowszych rozwiązań programistycznych

Aplikacje Android

Korzystanie z aplikacji jest całkowicie intuicyjne. Przyjazna nawigacja oparta o system nawigacji strony www

Wsparcie

Działająca aplikacja jest przekazywana Klientowi i na życzenia – za dodatkową opłatą publikowana w Google Play

Kopia zapasowa

Wszystkie pliki aplikacji są zachowywane i przechowywane – chyba że Klient wyrazi inne życzenie

Aktualizacje

Na życzenie Klienta dokonujemy aktualizacji oprogramowania

Zadowolenie i satysfakcja

Doświadczenie naszych Klientów, bardzo pozytywne opinie i podziękowania sprawiają, że bez wahania polecają nasze usługi swoim znajomym

integracja BlockChain

Jeszcze nie mamy doświadczenia w tym zakresie, ale…

Aplikacje Android

Launched Apps

Average App Rating

App Downloads

„Doskonała robota. Bardzo dziękuję. Aplikacja działa niezawodnie. Nieco ponad pięćset złotych włożone w tą aplikację to doskonała inwestycja. Fajny gadżet dla Klientów. Jeżeli ktoś myśli o zamówieniu drzwi lub okien do swojego domu – może mieć pod ręką wszystkie informacje.

 

Polecam gorąco – zawsze też można pochwalić się na fb :)”

Katarzyna Szatkowska, Drzwialnia.pl

„Bardzo dziękujemy za wykonanie tej aplikacji. Wierzymy, że stanowi ona cenne źródło informacji dla osób zainteresowanych naszą działalnością. Dzięki promocji w Google może uda się nam pozyskać dodatkowe wsparcie dla naszej działalności. Bardzo się cieszymy, że w obecnych czasach kiedy wszyscy przechodzimy „transformację cyfrową” – nasza organizacja pożytku publicznego nie pozostaje w tyle.

Dzięki tej aplikacji także nasi podopieczni i Ich rodziny mają ułatwiony dostęp do informacji o naszej posłudze.”

Stowarzyszenie Hospicjum Maryi Królowej Apostołów w Krakowie

Czy teraz już wiesz jak powinna wyglądać Twoja aplikacja?

Podziel się z nami swoją wizją. Jeżeli Twoja strona www, na bazie której mielibyśmy wykonać aplikację nie jest responsywna – możemy wykonać dla Ciebie nową, nowoczesną stronę a następnie aplikację na Androida.  

Aplikacje Android HiP
Aplikacje Android
Aplikacja mobilna
Aplikacje Android
Aplikacje Android