784-345-625 hip@hip.krakow.pl

Reklama Bieżanów, Prokocim Nowy, Złocień, Rżąka

Gazeta Osiedlowa HiP – Wydanie C

Reklama Bieżanów. Gazety kolportowane do mieszkań i domków jednorodzinnych – do skrzynek pocztowych, na osiedlach: Prokocim Nowy, Bieżanów, Rżąka, Złocień.
Nakład 14.300 egz. co miesiąc od 25 lat.

Reklama Bieżanów

Wykonujemy bardzo niedrogie aplikacje android

Projektujemy i wykonujemy w systemie Android aplikacje mobilne na telefon i tablet na bazie istniejącej, responsywnej strony internetowej. Kosz takiej kompletnej aplikacji to 690 złotych netto. Czas wykonania ok tygodnia. 

reklama bieżanów

REKLAMA Bieżanów – wydanie C – Gazety Osiedlowej HiP – jest kolportowane do mieszkań w blokach na terenie osiedli Prokocim Nowy, Bieżanów, Rżąka, Złocień. Miesięczny nakład tego wydania to 14300 egz. W każdym kolejnym numerze publikowane są nie tylko reklamy punktów handlowych i usługowych z Bieżanowa, Prokocimia i reklamy z Krakowa ale też np. bezpłatna wymiana informacji pomiędzy mieszkańcami. Ta rubryka ma formę ogłoszeń drobnych, gdzie mieszkańcy – za naszym pośrednictwem informują swoich sąsiadów o tym co mają na zbyciu, albo pragną kupić – w ramach istniejących rubryk. Reklama Bieżanów.

Najbardziej popularne rubryki to: sprzedam i kupię mieszkanie, dom garaż; sprzedam odzież, artykuły dziecięce, artykuły sportowe i rehabilitacyjne. Bardzo popularna jest również rubryka z ogłoszeniami-informacjami o posiadaniu do wynajęcia mieszkania ew. pokoju, garażu. Od czasu do czasu mieszkańcy korzystają również z okazji do poinformowania swoich sąsiadów o zbędnym sprzęcie AGD, meblach i innym wyposażeniu mieszkania, ogrodu. Rzadziej pojawiają się zgłoszenia samochodów.

W każdym numerze jest też krzyżówka z nagrodami i wiele innych cennych informacji dotyczących na przykład służby zdrowia – dyżurów nocnych i świątecznych, a także telefony najbardziej potrzebnych służb działających na terenie Krakowa lub osiedla.

REKLAMA BIEŻANÓW – Osiedlowa gazeta Informacyjna HiP – wydanie C – to doskonała forma reklamy zarówno dla firm lokalnych działających na terenie Bieżanowa czy Prokocimia, ale też dla reklamodawców z Krakowa. W swej 25 letniej historii służyliśmy firmom lokalnym jak też ogólnopolskim. Po wielokroć za naszym pośrednictwem docierali ogólnopolscy liderzy w wielu branżach nakierowanych na odbiorę detalicznego.

Gazeta HiP

jest cennym nośnikiem reklamy. W dobie powszechnej cyfryzacji wciąż bardzo duży jest odsetek rodzin nie posługujących się na co dzień internetem. Wśród naszych czytelników mamy wiele osób starszych. Dużą grupą też są osoby korzystające z urządzeń mobilnych ale nie mających czasu na przeszukiwanie wielu stron i odnośników celem odnalezienia właściwej firmy w swojej okolicy.