784-345-625 hip@hip.krakow.pl

Reklama Skawina

Gazeta Osiedlowa HiP – Wydanie – E
Reklama Skawina – Gazety Osiedlowe HiP. Kolportowane do mieszkań i domów jednorodzinnych – do skrzynek pocztowych, na osiedlach w Skawinie, Swoszowicach i na Klinach w Krakowie. Nakład 11.000 egz. co miesiąc od 25 lat.

Reklama Skawina

Wykonujemy bardzo niedrogie aplikacje android

Projektujemy i wykonujemy w systemie Android aplikacje mobilne na telefon i tablet na bazie istniejącej, responsywnej strony internetowej. Kosz takiej kompletnej aplikacji to 690 złotych netto. Czas wykonania ok tygodnia. 

reklama skawina

REKLAMA SKAWINA – wydanie E – Gazety Osiedlowej HiP – jest kolportowane do mieszkań w blokach na terenie Skawiny, Swoszowic, osiedla Kliny w Krakowie. Miesięczny nakład tego wydania to 11000 egz. W każdym kolejnym numerze publikowane są nie tylko reklamy punktów handlowych i usługowych ze Skawiny i reklamy z Krakowa ale też np. bezpłatna wymiana informacji pomiędzy mieszkańcami. Ta rubryka ma formę ogłoszeń drobnych, gdzie mieszkańcy – za naszym pośrednictwem informują swoich sąsiadów o tym co mają na zbyciu, albo pragną kupić – w ramach istniejących rubryk.

Najbardziej popularne rubryki to: sprzedam i kupię mieszkanie, dom garaż; sprzedam odzież, artykuły dziecięce, artykuły sportowe i rehabilitacyjne. Bardzo popularna jest również rubryka z ogłoszeniami-informacjami o posiadaniu do wynajęcia mieszkania ew. pokoju, garażu. Od czasu do czasu mieszkańcy korzystają również z okazji do poinformowania swoich sąsiadów o zbędnym sprzęcie AGD, meblach i innym wyposażeniu mieszkania, ogrodu. Rzadziej pojawiają się zgłoszenia samochodów.

W każdym numerze jest też krzyżówka z nagrodami i wiele innych cennych informacji dotyczących na przykład służby zdrowia – dyżurów nocnych i świątecznych, a także telefony najbardziej potrzebnych służb działających na terenie Krakowa lub osiedla.

REKLAMA SKAWINA – Osiedlowa gazeta Informacyjna HiP – wydanie E – to doskonała forma reklamy zarówno dla firm lokalnych działających na terenie Skawiny, ale też dla reklamodawców z Krakowa. W swej 25 letniej historii służyliśmy firmom lokalnym jak też ogólnopolskim. Po wielokroć za naszym pośrednictwem docierali ogólnopolscy liderzy w wielu branżach nakierowanych na odbiorę detalicznego. Gazeta HiP jest cennym nośnikiem reklamy. W dobie powszechnej cyfryzacji wciąż bardzo duży jest odsetek rodzin nie posługujących się na co dzień internetem. Wśród naszych czytelników mamy wiele osób starszych. Dużą grupą też są osoby korzystające z urządzeń mobilnych ale nie mających czasu na przeszukiwanie wielu stron i odnośników celem odnalezienia właściwej firmy w swojej okolicy.