784-345-625 hip@hip.krakow.pl

projektowanie stron www

projekt, wykonanie, administrowanie

.

Budujemy Mosty pomiędzy Tobą a Twoimi Klientami

Projektowanie stron www, to nasza pasja. Staramy się wsłuchiwać w oczekiwania naszych klientów. W każdym przypadku stosujemy unikalne podejście i rozwiązania, starając sie zapewnić prostotę i czytelność przekazu.

Wszystkie projektowane strony www są responsywne. Co to oznacza? To znaczy, że zaprojektowana strona www będzie się bardzo dobrze wyświetlała na urządzeniach mobilnych – tabletach, telefonach komórkowych. Na animacji powyżej przedstawiony jest sposób reagowania strony www na zmieniającą się wielkość ekranu.

Ponieważ wyszukiwarka google promuje strony zabezpieczone certyfikatem ssl – na życzenie Klienta, projektowana strona www, będzie zaopatrzona w taki certyfikat.

Dla wybranych klientów zapewniamy całoroczny (24/7) monitoring zaprojektowanych stron www w zakresie bezpieczeństwa, tworzenia kopii zapasowych, dostępności i wydajności serwisu. Również na życzenie Klienta projektujemy strony www wyposażone w system CMS pozwalający na samodzielne modyfikowanie treści strony w całości lub wybranym zakresie. Dla Klientów nie zainteresowanych samodzielnym modyfikowaniem treści proponujemy usługę administrowania serwisem. Na życzenie lub regularnie – co jakiś określony czas, aktualizujemy treści. Po wykonaniu strony www – utrzymujemy ją na własnym serwerze lub przenosimy na serwer Klienta. Na życzenie również dokonujemy regularnej konserwacji i aktualizacji systemu.

Oto strony nad którymi obecnie pracujemy.

projektowanie stron www
projektowanie stron www
projektowanie stron www
projektowanie stron www, strony www

Jeżeli nie Jesteś jeszcze zdecydowany/a to proszę skontaktuj się z nami aby zasięgnąć dodatkowych informacji na temat projektowania stron www. Można się z nami się skontaktować telefonicznie dzwoniąc na numer telefonu: 784-345-625, lub mailowo. Aby napisać do nas prosimy skorzystać z przycisku obok, który prowadzi do naszego formularza kontaktowego. W razie potrzeby można nas również odwiedzić osobiście – jednak prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 🙂

nie zwlekaj - wato zapytać!