784-345-625 hip@hip.krakow.pl
Reklama Kurdwanów, Wola Duchacka, Piaski Nowe

Gazeta Osiedlowa HiP – Wydanie A

Reklama Kurdwanów. Gazety kolportowane pod drzwi mieszkań lub skrzynek pocztowych na osiedlach w Kurdwanów Nowy, Piaski Nowe, Wola Duchacka Zachód.
Nakład 15.000 egz. co miesiąc od 25 lat.

Reklama Kurdwanów

reklama kurdwanów

Przykładowe – archiwalne wydania Gazetki HiP

REKLAMA KURDWANÓW – wydanie A – Gazety Osiedlowej HiP – jest kolportowane do mieszkań w blokach na terenie osiedli Kurdwanów Nowy, Piaski Nowe, Wola Duchacka Zachód. Miesięczny nakład tego wydania to 14300 egz. W każdym kolejnym numerze publikowane są nie tylko reklamy punktów handlowych i usługowych z Kurdwanowai reklamy z Krakowa ale też np. bezpłatna wymiana informacji pomiędzy mieszkańcami. Ta rubryka ma formę ogłoszeń drobnych, gdzie mieszkańcy – za naszym pośrednictwem informują swoich sąsiadów o tym co mają na zbyciu, albo pragną kupić – w ramach istniejących rubryk. Reklama Kurdwanów.

Najbardziej popularne rubryki to: sprzedam i kupię mieszkanie, dom garaż; sprzedam odzież, artykuły dziecięce, artykuły sportowe i rehabilitacyjne. Bardzo popularna jest również rubryka z ogłoszeniami-informacjami o posiadaniu do wynajęcia mieszkania ew. pokoju, garażu. Od czasu do czasu mieszkańcy korzystają również z okazji do poinformowania swoich sąsiadów o zbędnym sprzęcie AGD, meblach i innym wyposażeniu mieszkania, ogrodu. Rzadziej pojawiają się zgłoszenia samochodów.

W każdym numerze jest też krzyżówka z nagrodami i wiele innych cennych informacji dotyczących na przykład służby zdrowia – dyżurów nocnych i świątecznych, a także telefony najbardziej potrzebnych służb działających na terenie Krakowa lub osiedla.

REKLAMA KURDWANÓW – Osiedlowa gazeta Informacyjna HiP – wydanie A – to doskonała forma reklamy zarówno dla firm lokalnych działających na terenie Kurdwanowa  i okolic, ale też dla reklamodawców z Krakowa. W swej 25 letniej historii służyliśmy firmom lokalnym jak też ogólnopolskim. Po wielokroć za naszym pośrednictwem docierali ogólnopolscy liderzy w wielu branżach nakierowanych na odbiorę detalicznego. Gazeta HiP jest cennym nośnikiem reklamy. W dobie powszechnej cyfryzacji wciąż bardzo duży jest odsetek rodzin nie posługujących się na co dzień internetem. Wśród naszych czytelników mamy wiele osób starszych. Dużą grupą też są osoby korzystające z urządzeń mobilnych ale nie mających czasu na przeszukiwanie wielu stron i odnośników celem odnalezienia właściwej firmy w swojej okolicy.